• https://www.facebook.com/destibilgisayar
Takvim
Hava Durumu
Saat

Anasayfa


     TP LINK ACCESS POINT

   
Ürün Kodu : 026
Üretici : TP LINK
Ürün Özellikleri
Poe Access Point
 Bilgi Formu        Detaylar
 
 
Detaylar

2.4GHz Yüksek Güçlü Kablosuz Dış Ortam Access Point

TL-WA5210G

Bu Ürün Ne Yapar?

2.4GHz Yüksek Güçlü Kablosuz Dış Ortam AP; WISP CPE ve uzak mesafe kablosuz bağlantılar için tasarlanmıştır. Kablosuz AP, WISP istemci, yüksek kazançlı anten ve iklim koşullarına dayanıklı dış kaplama özelliklerini barındırır. 12 dBi yüksek kazançlı anten, yüksek çıkış gücü ve yüksek RX algılaması, kablosuz kapsama alanını arttırarak daha güçlü bir bağlantı oluşturur.  

Dış Ortam Korumalı Dayanıklı Network Çözümü

TL-WA5210G ağır hava şartlarında çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ağır İklim şartlarına karşı korumalı dahili dış kaplaması vardır ve (-30°C~70°C) sıcaklığına kadar dayanıklıdır. Bunun yanında dahili 4000V yıldırım ve 15KV ESD koruması yıldırım ve fırtınalara karşı güvenli koruma sağlar.

Güçlü Verici&Duyarlı Alıcı

Yüksek çıkış gücü ile uzun mesafelere kablosuz ağınızı genişletebilir ve güçlü RX sensörü ile sinyali zayıf ağları kolayca algılayıp bağlanabilirsiniz. Bu iki özelliğin birlikte çalışması kablosuz sinyallerin uzak noktalara ulaşabilmesi ve zayıf sinyallerin daha hızlı alınmasına olanak tanır.  

 

WIFI Kablosuz Limitlerini Zorlayan Dış Ortam Cihazı

Noktadan noktaya bağlantıda karşılıklı kullanılan 2 cihazın üzerlerindeki dahili antenler ile 15km, yüksek kazançlı harici bir anten takılarak 52km'ye kadar sinyal aktarılabilir.

  data-cke-saved-src=

Çoklu Uygulama/Bağlantı Opsiyonları

AP cihazını farklı ortam ve uygulamarda kullanmak için AP Client, Client Router, Bridge (Köprüleme), Universal Repeater (Tekrarlayıcı) ve AP operasyon modlarını destekler. Her ortam ve senaryoya uygun bir bağlantı kurulmasına olanak tanır. 

Örneğin; uzaktaki kablosuz ağı kablosuz tekrarlayıp genişletmek, bağlantıyı kablosuz alıp bir adaptör gibi kablolu aktarmak veya kablolu bağlantıyı kablosuz yapmak (klasik AP mod) mümkündür.

 
 
Bilgi Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.56188.5961
Euro10.085110.1255
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret78738